ЗНО під час каратину: назвали дату та особливості проведення

1244

Зовнішнє незалежне оцінювання у 2020 році відбудеться з дотриманням соціального дистанціювання та з використанням засобів індивідуального захисту.

Про це повідомляється на офіційному сайті Міністерства освіти та науки, – пише Газета.юа.

Дати проведення ЗНО залежать від завершення карантину. Якщо він завершиться до початку червня, основна сесія тестування пройде між 25 червня та 17 липня. Якщо триватиме до початку серпня, ЗНО відбудеться з 17 серпня до 4 вересня.

Відповідно зміниться й вступна кампанія в українських вишах.

Формат і процедура проведення ЗНО у нинішньому році не зміняться. За правилами під час складання ЗНО в аудиторії перебуватиме максимум 15 учасників та 2 інструктори.

Обов’язковою буде дистанція 1,5 метри між учасниками в аудиторії – це обов’язкова вимога у зв’язку з епідемією. Соціальне дистанціювання також буде забезпечене і біля входу в приміщення, у якому проходитиме тестування.

Без змін залишаться кількість тестів та їхній зміст. Кожен учасник може скласти максимум 4 тести, а кількість завдань у них, які ґрунтуються на матеріалі, що вивчається у квітні-травні 11 класу, мізерно мала. Таке завдання може бути лише одне на весь тест, тому передруковувати тираж тестових зошитів через таку малу кількість завдань недоцільно.

“Модель ранжування результатів тестування знижує вплив зовнішніх факторів і УЦОЯО зможе статистично згладити певні прогалини у підготовці учасників через карантин”, – говориться в інформації.

Усіх учасників ЗНО та інструкторів забезпечать засобами індивідуального захисту та антисептиками, а приміщення провітрюватимуть та дезінфікуватимуть.

Учасники, які контактували з хворими або самі інфікувались коронавірусом, зможуть скласти ЗНО під час додаткової сесії, коли одужають або вийдуть із самоізоляції.

Якщо через ізоляцію чи хворобу вони будуть змушені пропустити додаткову сесію тестування, їх звільнять від ЗНО за станом здоров’я. Для таких абітурієнтів в умовах вступу до університетів передбачені окремі особливості та форми проведення вступних іспитів.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини