Найпопулярніші жанри картин за номерами

28103

Серед багатьох жанрів картин за номерами є найпопулярніші, і репродукції робіт знаменитих художників — одні з них.

І це не дивно, адже створюючи такі картини ви заглиблюєтесь у настрій тієї чи іншої роботи, а потім розглядаєте готове полотно у просторі вашого дому ще не один рік. Процес цікавий і захоплюючий, результат впізнаваний усіма!

Картини за номерами Ван Гог

Вінсент Віллем Ван Гог – голландський художник-постімпресіоніст, якого знає весь світ. Його роботи стали одними з найдорожчих картин у світі, а стиль художника неможливо не впізнати. Не дивлячись на непросту техніку шедеврів, картини за номерами з його репродукціями легко створюються. До речі сьогодні вони одні з найпопулярніших — Зоряна ніч, Іриси, Ваза з дванадцятьма соняшниками та багато інших. Його роботи відображені не тільки в картинах за номерами, а і в пазлах та постерах.

Картини за номерами Густава Клімта

Основоположником модерну в австрійському живописі є Густав Клімт. Як відомо, основним предметом робіт знаменитого австрійського живописця протягом усього життя було жіноче тіло. Серед картин за номерами ви зможете знайти такі його роботи як:

  • “Поцілунок”;
  • “Ю́диф та голова́ Олофе́рна”;
  • “Золота Адель”;
  • серію чудових краєвидів “Квітковий сад”, Березовий гай, “Аттерзее”, “Мальчезіна на озері Гарда”.

Картини Клода Моне за номерами

Знаменитий французький художник Клод Моне є одним із засновників імпресіонізму. Відома його картина «Враження. Сонце, що сходить» і дала назву цьому напрямку живопису. Популярні репродукції «Дівчина в саду», «Японський місток», «Сад ірисів у Живерні», «Натюрморт з грушами та виноградом» — всі вони торкаються душі. Якщо вибрати їх для розфарбовування, ви точно отримаєте незабутнє враження. Серед наборів інтернет-магазину Брашмі, ви можете обрати багато якісних репродукцій.

Айвазовський у картинах за номерами

Іван Костянтинович Айвазовський — художник українського і російського живописця-мариніста вірменського походження. Його роботи «Морські пейзажі», «Батальні сюжети», ви зможете відтворити в картинах за номерами. Море взагалі завжди вписується в будь-який інтер’єр. Вважається, що це одні з найскладніших розмальовок, та для тих, хто не шукає легких шляхів, вони стануть дивовижними.

Вибирайте серед картин:

  • Синопський бій;
  • Корабель, що тоне;
  • Серед хвиль;
  • Буря на Льодовитому океані та інші.

Шишкін, Левітан, Ренуар і не лише у картинах за номерами

Репродукції картин цих художників можуть бути у широкому асортименті, ці генії писали у різних жанрах, обирайте роботи, які вам найбільше до вподоби. Серед робіт багато дивовижних та захоплюючих краєвидів, пейзажів, імпресіоністичних мотивів.

Найголовніше правило — картина має вам подобатися чи гармонійно вписуватися в інтер’єр. Серед асортименту є набори з різним рівнем складності, репродукції великих художників зазвичай не легко розфарбовувати, вони мають безліч маленьких ділянок, але завдяки зручним пензлям, та фарбам, процес здасться вам захоплюючим. Багато виробників додають до набору кріплення для того, щоб розмістити картину на стіні.

Підготуйте місце для малювання

Яку б картину ви не обрали, вам знадобиться місце, де її створювати. Підійде письмовий стіл чи мольберт. Також вам знадобиться баночка з водою але лише для миття пензликів, самі фарби не потребують розбавлення. Яке б зображення ви не обрали, світла має бути достатньо, як і місця, щоб процес не викликав напруження.

Набір може містити усе необхідне для розмальовки, деякі виробники змінюють комплектацію, тому треба уточнювати, чи перевіряти склад комплекту.

Картини створені власноруч із репродукцій великих художників створюють особливе відчуття тепла та затишку. Такого ефекту не мають інші зображення створені ілюстраторами, ні натюрморти, ані пейзажі. Художники так чи інакше вкладають свої емоції при написанні картини, саме це і робить їх витвори особливими.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини