Передбачити, щоб уникнути: типові несправності Skoda Fabia та як з ними впоратися

22750

Автомобіль Skoda Fabia відрізняється компактними розмірами, доступною вартістю, простотою обслуговування та економічністю. Тому він має високу популярність в Україні. Він ідеально підходить для поїздок містом, його часто використовують як перший автомобіль, а завдяки місткому багажнику навіть у ролі сімейного.

Придбати для Skoda Fabia запчастини можна в інтернет-магазині Japan Cars. Завдяки популярності деталі є в наявності до будь-якого покоління даного автомобіля. Попри те, що машина недорога в обслуговуванні, краще знати, які несправності в ній проявляються часто, а також способи їх усунення.

У яких випадках потрібні запчастини Fabia

Купувати деталі до автомобіля доведеться згідно з регламентом їх заміни, який розробляється виробником авто. Все, що не входить до регламенту, зазвичай працює до зносу і лише потім потребує заміни. Тому запчасти на Шкода Фабия можуть знадобитися раптово, адже у цього авто часто виникають такі типові поломки:

  • Корпус паливного насоса може тріснути. Проблема вирішується заміною насоса, що вийшов з ладу.
  • Низька надійність високовольтних проводів сприяє їх швидкому зносу, а тому слід мати із собою запасні запчастини Fabia для електрогруп.
  • Виникнення помилки центрального замку, непрацездатність салонного освітлення чи вентилятора. Ці часті проблеми виникають через пошкодження проводки.
  • Вихід з ладу однієї або кількох котушок запалювання через невисоку надійність таких виробів. Відновлення стабільної роботи двигуна можливе, тільки якщо замінити ці запчастини для Skoda Fabia.
  • Вихід з ладу датчика кермового керування. Відновленню не підлягає, тому просто змінюється на новий.
  • Панель приладів схильна до деренчання, коли послаблюються кріплення. Щоб прибрати деренчання та скрип, необхідно виконати ревізію всіх точок кріплення пластику.

Оскільки ціни на запчастини Шкода Фабія невисокі, усунути перераховані вище поломки не проблема. Набагато дорожче обійдеться усунення проблем із двигуном, трансмісією та ходовою частиною автомобіля. Для цих ділянок деталі коштують дорожче, тому й вартість ремонту буде вищою.

Проблеми з двигунами та автозапчастини Skoda Fabia до них

Загалом усі встановлювані на автомобілі Skoda Fabia силові агрегати відрізняються надійністю, але негативні сторони також є. Зокрема, бензинові двигуни з об’ємом 1,2 літри та трьома циліндрами мають невеликий термін служби порівняно з іншими двигунами лінійки. Крім того, у них підвищене споживання моторної оливи, що веде до збільшення витрат на автозапчастини Skoda Fabia для двигуна та витратні матеріали. У дизельних моторів головна проблема полягає у швидкому забрудненні фільтра DPF, особливо при експлуатації автомобіля у міських умовах.

З версією, оснащеною силовим агрегатом об’ємом 1,4 літра та потужністю 75 к.с., теж не все гладко. На неодруженому ходу в салоні автомобіля відчувається вібрація двигуна. В іншому двигун Skoda Fabia надійний і запчастини двигуна можуть знадобитися лише за 300-500 тисяч кілометрів пробігу. Але є один нюанс – велика ймовірність того, що через зношування приблизно на пробігу у 200 000 кілометрів моторна олива може почати проникати в систему охолодження. Це відбувається через деформацію мідних підкладок під гільзами. Якщо це станеться, їх доведеться замінити, тому що моторна олива в антифризі негативно впливає на систему охолодження.

Трансмісія, управління та запчастини на Шкода Фабія для ГРМ

Передача крутного моменту на газорозподільний механізм виконується за допомогою ланцюга ГРМ, який є слабкою ділянкою. Вона швидко розтягується, від цього збільшується ймовірність того, що вона злетить, а за наслідками це рівнозначно її урвищу. Щоб цього уникнути, рекомендується змінювати ланцюг не рідше ніж кожні 90 000 кілометрів пробігу.

Приблизно через 180-200 тисяч пробігу доведеться купити запчастини на Шкода Фабія для трансмісії. Йдеться про зчеплення, яке є слабкою ділянкою коробки. Але коштує воно недорого, його заміна не становить складнощів.

Щодо управління, найслабше місце — це кермові наконечники. Але ці деталі швидко зношуються на багатьох автомобілях, незалежно від виробника та року випуску. Щоб збільшити їх термін служби, рекомендується уникати пересування дорогами з низькою якістю покриття.

Насамкінець слід сказати про короткий експлуатаційний термін гідропідсилювача керма. Він виходить з ладу в основному через проникнення бруду в мастило. Тому її необхідно міняти частіше, якщо машина експлуатується у запиленій місцевості.

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини