Зеленський психологічно не доріс до рівня президентської посади – Висоцький

1099

Володимир Зеленський психологічно не доріс до ролі глави держави, а тому відчуває тваринний страх перед П’ятим Президентом Петро Порошенком і намагається звинуватити його в усіх можливих гріхах.

Про це в етері “Прямого” сказав народний депутат VIII скликання Сергій Висоцький.

“Зараз він (Зеленський – прим.ред) постійно боїться Порошенка. Настільки дивно чути, що Pandora Papers – це Порошенко, все Порошенко, Кеннеді Порошенко вбив. Я не знаю, як хтось жартував, Рим спалив також Порошенко”, – сказав він.

Висоцький вважає, що йдеться про підсвідомий страх, адже сам президент Зеленський відчуває те, що називається “комплексом самозванця”, коли людина внутрішньо не відповідає посаді, яку займає.

“Але, раціонально виходячи, якби в нього не було зараз фобії, а це просто підсвідомий страх такий перед Порошенком в Зеленського… Інших немає пояснень. Це навіть не роздратування, а це такий тваринний страх якийсь, дуже глибинний. Це виходить з комплексу самозванця. Можна психологічно це називати. Він психологічно не доріс до рівня президентської посади і він просто комплексує перед тією людиною, яка була справжнім президентом. Поганим чи хорошим – але справжнім”

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини