« Не може 24-річна дівчинка бути професіоналом» – колега загиблої Гатчинс заявив про халатність продюсерів

2087

Колега і друг Галини Гатчинс, Сергій Свєтний, який працює в Голлівуді світлооператором, розповів про трагедію.

За його словами, за зброю на знімальному майданчику, де загинула Галина, відповідав недосвідчений співробітник, передає Сьогодні.

За словами Сергія Свєтного, який працював у момент трагедії на майданчику, Галина Гатчинс вмирала у нього на руках.

Сергій звинуватив продюсерів фільму в тому, що вони вирішили заощадити на персоналі і найняли непрофесійних працівників стежити за зброєю. За словами Свєтного, за цим на зйомках стежила 24-річна дівчина. Чоловік підкреслює, що у дівчини занадто мало досвіду, щоб працювати з подібним спорядженням.

«Я вважаю, що у нас були професіонали у всіх департаментах, за винятком департаменту, який відповідав за зброю. Не може 24-річна дівчинка бути професіоналом у цій справі… Професіонали – це люди, які провели не один десяток років на майданчику, це люди, які знають свою роботу від А до Я, це люди, у яких безпека на майданчику вже на рівні рефлексів», – пише Сергій у Facebook.

Сергій звернувся до продюсерів із проханням не економити на безпеці і завжди перевіряти персонал, який вони наймають для роботи на знімальному майданчику.

«З метою економії ви берете не зовсім кваліфікованих людей на дуже складну і небезпечну роботу, але, беручи на роботу непрофесіоналів, ви піддаєте ризику себе та інших людей, які знаходяться поруч. Я розумію, ви завжди боретеся за бюджет, але не можна так», – звернувся до продюсерів Сергій.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини