Анонсований контрнаступ ЗСУ уже почався: полковник української армії вказав на перші ознаки

609

На думку Світана, що зараз завдання ЗСУ – ураження аеродромів, авіаційної техніки, систем управління, командних пунктів та паливоприймачів.

Полковник ЗСУ в запасі, військовий експерт, льотчик-інструктор Роман Світан вважає, що на початку контрнаступу української армії будуть знищуватись великі військові бази окупантів і ці заходи вже були зроблені цього тижня.

Таку думку експерт висловив проєкту “Орестократія”, пише ТСН

Він припускає, що саме про початок контрнаступних дій мав натякав президент Володимир Зеленський, виступаючи в Чернігові, анонсувававшм тиждень гарних новин.

“Завжди наступальні дії починаються зі знищення найдальших засобів Росії, а потім йдуть ближче і ближче до фронту. Тобто десь місяць ми працюватимемо, пропалюючи шляхи постачання та бази противника на Запорізькому, Херсонському напрямку та в Криму”, – вважає експерт.

На думку Світана, що зараз завдання ЗСУ – ураження аеродромів, авіаційної техніки, систем управління, командних пунктів та паливоприймачів противника. Він наголосив, що найоптимальніший варіант – починати завжди з палива.

“Біля будь-якого аеродрому є певні бочки з авіаційним гасом або паливоприймачі, які в принципі, якщо підпалити, то добре горять. Це такі боєприпаси недалеко від аеродрому, іноді складуються в районі різних зерносховищ і птахофабрик, які виконують таку ще військову функцію”, – розповів він.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини