В Україні ще три області можуть потрапити до “червоної” зони карантину: де ситуація найгірша

1046
фото: Depositphotos

Львівщина, Житомирщина та Луганщина ризикують уже незабаром потрапити у “червону” карантинну зону. Відповідне подання надіслало на розгляд урядовцям Міністерство охорони здоров’я (МОЗ).

Про це заявив очільник відомства Віктор Ляшко в ефірі “Свобода слова на ICTV”. Запис програми доступний на YouTube,- пише Оbozrevatel.

Міністр наголосив, що за індикаторними показниками щодо визначення регіону зі значним поширенням коронавірусу під “червону” зону підпадають ще п’ять областей.

Тому до секретаріату Кабінету міністрів МОЗ звернулося з проханням зібрати засідання державної комісії ТЕБ і НС, щоб розглянути питання про віднесення кількох із них до найгіршої епідемічної зони.

“Впевнений на 100%, що буде ухвалено рішення про введення “червоного” рівня в декількох областях: Львівська, Житомирська, Луганська”, – підкреслив Ляшко.

Ознаки для визначення регіону із значним поширенням коронавірусу

Нагадаємо: на сьогодні вісім областей України вже перебувають у “червоному” рівні епідемічної небезпеки. До Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Одеської, Сумської та Херсонської від 26 жовтня приєдналися Рівненська та Миколаївська.

Які обмеження діють у “червоній” зоні:

  • заборонено роботу кафе, ресторанів, кінотеатрів, театрів, ринків, фітнес-центрів, спортзалів і басейнів (це не стосується закладів, де вакциновано 100% персоналу);
  • заборонено проведення масових заходів (не стосується закладів, де вакциновано 100% персоналу);
  • заборонено роботу навчальних закладів (за винятком дитсадків і 1-4 класів), де вакциновано не 100% персоналу.

Інфографіка

Також із 21 жовтня жителі регіонів “червоної” зони не можуть їздити в автобусах, поїздах і літати на літаках в інші області без свідоцтва про повний курс вакцинації або негативного тесту на коронавірус. Хоча українців, які отримали одне щеплення проти COVID-19, допускатимуть до поїздок у громадському транспорті регіонів “червоної” зони епіднебезпеки.

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини