В Україні ще одна область вийде з “червоної” зони карантинних обмежень

330

З 5 травня Житомирська область перейде з “червоної” в “жовту” карантинну зону, яка діє в період пандемії коронавірусу.

Відповідне рішення було ухвалено на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 4 травня. Про це повідомив на своєму Telegram-каналі міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов, – пише Оbozrevatel.

“Державна комісія вирішила скасувати з 00 години 00 хвилин 5 травня 2021 року “червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Житомирської області та застосувати там обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для “жовтого” рівня епідемічної небезпеки”, – пояснив урядовець.

Згодом у МОЗ уточнили, що “червона” зона карантинних обмежень діятиме у шістьох регіонах України, “помаранчева” – у 9 і “жовта” – також у 9.

Карантинні зони в УкраїніНагадаємо, з 22 квітня з “червоної” в “жовту” зону перемістилася Чернівецька область. Згодом послаблення було введено на Одещині – вона також перетворилася з “червоної” на “жовту” 25 квітня.

У Львові “жовта” зона почала діяти з 26 квітня, втім влада таки зберегла там низку заборон.

Що ж до столиці України Києва, то там суворий локдаун закінчився 1 травня – місто одразу перейшло на “жовтий” рівень. Серед іншого, була відновлена робота громадського транспорту для всіх громадян.

Олег Немчінов