Українців штрафуватимуть на 50 тисяч грн за фейкові сертифікати вакцинації, – Радуцький

1078

Представник парламенту від фракції “Слуга народу” Михайло Радуцький зазначив, що найближчим часом законодавство запрацює у бік посилення відповідальності за підробку сертифікату щодо отримання вакцини.

Відповідальність торкнеться як самих виробників липового документа, так і тих, хто його використовує, – пише Оbozrevatel.

Про це він розповів в ефірі ток-шоу “Свобода Савіка Шустера”. Політик зауважив, що багаторазове використання підробленого документа, а також продаж обіцяє порушникам до восьми років ув’язнення.

“COVID-сертифікат такий же документ, як і інші в Україні. За підробку цивільного паспорта є відповідальність? Є. Тому нормально посилювати відповідальність за використання фальшивого сертифіката. На тих, хто вдається до таких методів, чекає штраф, якщо я не помиляюся, в межах 50 тисяч гривень”, – зазначив Радуцький.

Михайло Радуцький у студії.

При цьому нардеп зазначив, що в Україні поки що не існує адміністративної відповідальності для лікарів, які не наполягають чи відмовляють своїх пацієнтів від отримання вакцини.

“При цьому я впевнений, що навіть заклик не носити маски – це вже злочин. Це якщо враховувати, скільки українців загинуло від цієї пандемії”, – резюмував він.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини