“Штрафувати треба всіх, хто працює у Росії. Чим артист відрізняється від штукатурника?!” – Ігор Кондратюк

1022

Український продюсер та телеведучий Ігор Кондратюк підтримав ініціативу лідера гурту “Скай” Олега Собчука про стягнення податків із наших артистів за концерти в Росії. Проте заявив, що у такому разі штрафувати необхідно всіх заробітчан.

Кондратюк назвав співпрацю українців із представниками країни-агресора “збоченням”. Він закликав узагалі заборонити транспортне сполучення з Росією і обірвати всі економічні зв’язки, –  пише OBOZREVATEL.

За словами шоумена, брати 80% податків з українських зірок за виступи в РФ – хоч і добре рішення, але втілити його в реальність буде складно. Кондратюк підкреслив, що навіть офіційний касовий збір ніколи точно не покаже, скільки насправді заробив співак чи співачка. Про це знатимуть лише артист, його директор та організатор концерту. Крім того, більшість концертів є корпоративними, і відстежити їх дуже важко.

“80% – це неправильна історія. Можливо, доречніше встановити фіксовану суму, але я не уявляю, як це юридично зробити”, – сказав шоумен.

Ані Лорак регулярно виступає у Росії.

“Держава, щоб штрафувати артистів, має штрафувати всіх. Артисти нічим не відрізняються від штукатурників, будь-кого, хто працює в Росії, маючи український паспорт. Я розумію, що це неправильно і треба щось робити, але стверджую, що механізм вигадати неможливо. Ну в чому різниця між артистами і мільйонами українців, які зараз заробляють у Росії? Артист – це професія. Як асфальтоукладальник, няня, домробітниця і т.д.”, – додав Кондратюк.

У Києві пройшов протест перед концертом Басти через гастролі у Криму.

При цьому він визнав, що з російськими зірками, які їдуть із концертами в Україну, все простіше. Їх “не варто пускати на кордоні”.

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини