Савік Шустер захворів на COVID-19 попри “багаторазову” вакцинацію

2476

Вакцинований український журналіст і ведучий Савік Шустер захворів на коронавірус. Через це програму “Свобода слова Савіка Шустера” у п’ятницю, 29 жовтня, він провів віддалено.

У прямому ефірі ток-шоу він розповів, що перебуває в Італії, почувається добре і симптомів COVID-19 не відчуває, – пише Оbozrevatel

“Сьогодні програма дуже незвична. По-перше, я не в студії, я в Італії. Так сталося, що перед відльотом до Києва я зробив тест, і він виявився позитивним. Тож я в ізоляції”, – розповів журналіст.

У Савіка Шустера виявили COVID-19

“Почуваюся дуже добре, мій паспортний вік майже 69 років і в принципі жодних симптомів немає”, – розповів Шустер.

Він додав, що перебуває на самоізоляції у своєму будинку у Південній Тоскані. Позитивний результат тесту на коронавірус він отримав перед вильотом до Києва.

Також Шустер заявив, що “вакцинувався багаторазово”, а другу дозу вакцини Comirnaty від Pfizer/BioNTech отримав 7 вересня.

Шустер проводить програму віддалено

“Я взагалі здаю два-три тести на тиждень, тому що часто літаю. У суботу я мав бути у Вільнюсі, там мав зустрічі різного рівня, а в понеділок прилетів до Італії. З Італії вже мав повертатися до Києва, але ось тест і я “позитивний”. Так я застряг у своєму маленькому містечку в південній Тоскані”, – розповів він.

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини