Українці розробили концепт українського преміального електромобіля KRAЇNA (фото)

1862

Талановиті українці Максим Шкiндер (автор iдеї, лідер проєкту), Антон Нiколаєв (дизайнер екстер’єру), Володимир Панченко (дизайнер екстер’єру), Вiталiй Енес (моделювання, вiзуалiзацiя) та Сергiй Воронов (web розробка) розробили концепт українського преміального електромобіля KRAЇNA Shooting brake Coupe.

«Джерелом нашого натхнення став могутній АН-225, названий його творцями «Мрія», що означає «Те, що створене уявою, фантазією». Він є об’єктом захоплення для дітей та дорослих в усьому світі протягом останніх кількох десятиліть. Нашим прагненням стало творіння дещо близького до його значущості та унікальності, насамперед за своїм візуальним ефектом» — зазначила команда проекту.

Лідер проекту Максим Шкіндер розповів про те, як саме йому прийшла у голову iдея проекту KRAЇNA Shooting brake Coupe, передає autogeek.com.ua

Він зазначив, що створення макету електромобіля буде коштувати 100-150 тисяч євро (фінальна сума буде залежати від деталізації макету). Якщо говорити про робочий прототип – це 2-3 мільйони євро, якщо без донора.

Якщо брати за основу готовий кузов із начинкою – тоді набагато дешевше, але й продукт буде не повністю український. Якщо говорити абстрактно про масове виробництво, така машина має коштувати в Україні 15-20 тисяч євро.

«Ідея народилася досить спонтанно. Українців у світовому автопромі не так вже й багато, ми всі знайомі очно чи заочно та відповідно стежимо за успіхами один одного.

Незважаючи на життя за кордоном, ми всі патріоти і на тлі того, як інші країни активно розвивають свій автопром, викочуючи цікаві проекти, нам захотілося продемонструвати, що колективно ми здатні згуртуватися і без інвестицій на власному ентузіазмі створити щось якісне та конкурентне. Насамперед йдеться про дизайн, як про фактор продаваності. За статистикою, близько 85% рішень про покупку приймаються на основі дизайну.

Електрокар – тому що навіть якщо це не така затяжна епоха як ДВЗ і можливий тільки перехідний етап до чогось іншого, наприклад, водню або навіть атомної енергії, це нова реальність і точка неповернення до двигунів внутрішнього згоряння. Ми йдемо в ногу з часом та задовольняємо попит ринку», – поділився Максим Шкіндер.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини