Українець розповів, як хворів на штам Дельта: почалося все з підвищення температури

566

Мешканець Чернівецької області розповів, як боровся зі штамом коронавірусу Дельта. Майже два тижні чоловік лежав у важкому стані в реанімації під апаратом штучної вентиляції легенів.

Про це пише “Молодий буковинець”. Коли підвищилася температура, Віталій подумав, що це звичайна застуда, – пише Оbozrevatel.

“Під вечір мене почало трохи лихоманити, зміряв температуру – підвищена. 38 градусів була. Я випив жарознижувальне і ліг спати. Наступного дня температура була підвищена, з’явилося запаморочення. Думав, що то застуда, бо перед цим у полі працював, на спеці, а потім одразу зайшов у приміщення з кондиціонером. Але щось недобре я запідозрив через два дні”, – сказав пацієнт.

За його словами, не зникав ні запах, ні смак, але з’явився розлад шлунка.

“Уже наступного дня мені стало дуже зле… Дружина викликала швидку, госпіталізували. Згодом під’єднали до апарату ШВЛ. Казали, що були уражені легені й вірус добре “розгулявся” за ці дні. Дружину відправили на самоізоляцію”, – додав чоловік.

Дружина Віталія не заразилася, бо була вакцинована.

“Вона захотіла вакцинуватися, а ось я… не вірив у дієвість вакцини, хоча дружина казала, що підхоплю цю “гидоту”… Напророчила”, – підкреслив буковинець.

Зараз чоловіка вже від’єднали від апарату ШВЛ. Він почувається набагато краще, однак побоюється ускладнень, які можуть виникнути після хвороби.