Україна сенсаційно перемогла збірну Люксембургу у відбірковому матчі Євро-2020

5587

Збірна України щойно провела свій другий матч відбіркового турніру до чемпіонату Європи з футболу 2020 року.

Результат пошуку зображень за запитом "україна люксембург"

Після нічиєї в Португалії команда Андрія Шевченка грала на виїзді з Люксембургом.

Перший тайм закінчився з рахунком 1:1. Олів’є Тілля відкрив рахунок на 34-ій хвилині, а вже на 40-ій підопічний Андрія Шевченка Віктор Циганков спромігся забити гол у ворота суперника.

Напруженість між гравцями зберігалася до кінця основного часу. Три хвилини додав арбітр до другого тайму.

На 93-ій хвилині Руслан Малиновський подав з флангу зі штрафного і Жерсон Родрігес головою зрізав м’яч, цим самим відправивши його в самий кут воріт власної команди.

Гра закінчилася з рахунком 1:2.

Слід також відзначити неперевершену гру воротаря Андрія П’ятова, який самовіддано та відважно захищав ворота нашої збірної протягом всього матчу.