Басейн відкрили у школі на Буковині (фото)

1121

У ньому зможуть одночасно займатися до 20-ти осіб.

11 березня, урочисто відкрили реконструйований басейн у Шипинецькому закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів.У відкритті взяла участь перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко. Про це пише Вільне життя.

Приміщення школи в Шипинцях збудували в 1987 році, з 1988 до 1992 тут функціонував басейн. Потім він почав протікати, не було коштів на його утримання і багато років це приміщення не використовувалося за призначенням.

Два роки тому т. в. о.голови Кіцманської РДА Юрій Косар і шипинський сільський голова Василь Нявчук звернулися до народного депутата  Івана Рибака з пропозицією посприяти у реконструкції басейну, адже у районі не було жодного місця для занять плаванням.

Тепер у Шипинській школі запрацював сучасний обладнаний басейн розміром 12 на 6 метрів, глибиною 1,10-1,30 м (згідно норм для дітей), де одночасно можуть займатися плаванням до 20 осіб.

Протягом 2017-2018 років на капітальний ремонт басейну використано 1 млн. 667 тис. грн. субвенції з держбюджету. Планується, що у басейні матимуть змогу займатися діти не лише з Шипинців, а й з інших шкіл району.

Фото: Вільне життя

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини