Україна пропустила 3 голи від Румунії в стартовому матчі Євро-2024: відео пропущених м’ячів

501

На стадіоні “Альянц Арена” у Мюнхені збірні Румунії та України проводять стартовий поєдинок на Євро-2024. До вашої уваги відео голів матчу.

У межах першого туру групового раунду чемпіонату Європи 2024 національні збірні Румунії та України проводять очний поєдинок. Зустріч відбувається у Мюнхені на стадіоні “Альянц Арена”, пише 24 Канал.

Всі голи матчу Румунія – Україна
На 30-й хвилині суперники команди Сергія Реброва несподівано відкрили рахунок. Андрій Лунін помилився при виносі від воріт, румуни вивели на удар Ніколае Станчу, а той поклав мʼяч у девʼятку.

Ще гірше розпочався другий тайм. На 53-й хвилині Резван Марін здалеку з правого флангу поклав м’яч під ліву стійку.

Відео голу Маріна

А ще за чотири хвилини Ман зайшов до правого флангу штрафного й покотив на порожні ворота для Дрегуша, який довів рахунок до розгромного.

Відео голу Дрегуша

Також сьогодні, 17 червня, о 19:00 за Києвом зустрінуться суперники України та Румунії по групі – Бельгія та Словаччина, які також зіграють стартовий матч на Євро-2024.

Наступний матч команда Сергія Реброва проведе 21 червня проти Словаччини. Стартовий свисток пролунає о 16:00.