На Львівщині побили працівника ТЦК, якого у 2022 намагалися вбити окупанти

354

У Яворові Львівської області побили працівника ТЦК. Чоловіка вдарили тупим предметом по голові, внаслідок чого у нього діагностували закриту черепно-мозкову травму.

Як розповіли в обласному центрі комплектування, у 2022 році військового поранили на фронту. Після цього його перевели на службу у військкомат, – пише 24 канал.

Деталі інциденту
Як розповіли у Львівському ТЦК, Юрій виконуючи свої службові обов’язки, супроводжував військовозобов’язаного на проходження ВЛК. Однак на одній із вулиць на нього напали і вдарили важким тупим предметом по голові. Військового доставили до лікарні, де у нього діагностували закриту черепно-мозкову травму.

Так чоловік отримав подяку за те, що свого часу гідно прийняв обов’язок і приєднався до лав ЗСУ. Подякували йому саме ті, кого він боронив. За кого віддав здоров’я і мало не втратив життя, – вказали колеги постраждалого.

Зазначається, що у березні 2022 року Юрія намагалися вбити росіяни – тоді він боронив державу у Миколаївській області. Тоді він отримав осколкові поранення м’яких тканин правого плеча, термічний опік полум’ям обличчя, акубаротравматичне ураження обох вух. Чоловіка перевели на службу у Яворівській РТЦК.

“Не маєте сміливості приєднатися до ЗСУ – майте хоча б совість і лице про це мовчати. Не маєте розуму мовчати – не смійте піднімати руку на наших героїв”, – вказали у ТЦК.

Нападника уже знайдено і затримано. Він відповідатиме згідно з законом.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини