Україна отримає ще майже 1,5 мільйона доз вакцин від коронавірусу – Віктор Ляшко

716

Україна отримала ще 500 тисяч доз вакцини від коронавірусу CoronaVac. Окрім того, найближчим часом до нашої країни надійде ще понад 1,5 мільйона доз – 1,23 млн доз CoronaVac C та 256 тис. доз Pfizer-BioNTech.

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, інформує пресслужба Офісу президента. Ляшко зазначив, що прибулу вакцину будуть розділювати по регіонах, зокрема препарат надійде у найвіддаленіші населені пункти, щоб щеплення отримало якнайбільше українців, – пише Оbozrevatel.

Рада національної безпеки і оборони вже підтвердила наявність в Україні небезпечного штаму Дельта. Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

“Уряд планує активно працювати в цьому напрямі наступні тижні для того, щоб скоординувати роботу органів місцевої влади та підготувати медичну систему до потенційного зростання захворюваності”, — наголосив він.

У МОЗ повідомили, що на сьогодні в Україні вже зробили майже 3,5 млн щеплень проти коронавірусу: першу дозу отримали понад 2 млн українців, а понад мільйон громадян завершили вакцинацію. Минулого тижня щеплення отримали 563 тис. осіб – це найбільший показник за тиждень від початку кампанії вакцинації.

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини