До цього був вітер у голові: Віктор Павлік заявив, що тільки в 55 років відчув себе батьком

4164

Український співак 55-річний Віктор Павлік заявив, що ще звикає до народження свого сина Михайла. За його словами, до цього в нього був вітер у голові, і він був творчою і навіть легковажною людиною.

Артист зазначив, що зараз переживає різні емоції: ніжність і тривожність одночасно. Про це знаменитість розповів в інтерв’ю виданню “Факти”.

“Син ще зовсім маленький, з ним постійно Катя, мама її допомагає. Я теж намагаюся, разом купаємо його, можу підгузки поміняти, на руках заколисати, вночі встаю. А також на мені домашні закупівлі. Але останнім часом вдома буваю не так часто. Зараз я беру участь у проєктах “Співають всі” на каналі “Україна”, входжу в зіркову сотню журі, протягом усього тижня на зйомках, з самого ранку і до пізнього вечора. Приїжджаю дуже змучений. Катя все розуміє, і сама трохи нудьгує за робочою атмосферою. Вона моя концертна директорка, весь час була зі мною на всіх проєктах і концертах”, – повідомив Павлік.

Віктор Павлік зі своєю дружиною і сином

Співак підкреслив, що досить рано став батьком. За його словами, коли народився син Олександр, а потім дочка Христина, то у нього ще був вітер у голові.

“Можна сказати, був творчою і навіть легковажною людиною. Зараз відчуваю подвійну відповідальність. Я вже і батько, і дід. Маю трьох онуків: Давида, Вадима і Аміну. Виходить, мої онуки старші за сина”, – додав Павлік.

Віктор Павлік із коханою

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини