Україна чи Росія: Клімкін повідомив, на чиєму все-таки боці Ердоган

945

Колишній міністр закордонних справ України Павло Клімкін прокоментував вчорашні слова турецького лідера Реджепа Ердогана, який заявив, що його країна – на боці України.

Колишній голова МЗС вважає, що Туреччина зайняла нейтральну позицію, яка “і вашим, і нашим”. Однак Ердогану критично важливо, щоб у цій війні програв очільник Кремля Володимир Путін, – пише ТСН

Про це ексміністр закордонних справ України Павло Клімкін розповів для проєкту “Розмови про важливе”.

“Туреччина із собою. Туреччина – це про Туреччину. Це позиція і вашим, і нашим. Це бажання стати глобальним гравцем. Воно є у Ердогана. Туреччина – це про Туреччину, це не про нас і не про РФ. Але для Туреччини критично важливо, щоб Путін програв Україні. І це з погляду на безпекове питання у Чорному морі. Це з погляду бажання Ердогана говорити на рівні з Путіним, а не як регіональний лідер з глобальним. Це також з погляду історії, оскільки Османська імперія колись програла усі війни Російській імперії. Тепер жодний успіх РФ не пасує Ердогану, навіть ментально. Тому з погляду емоцій Ердоган точно на нашому боці, а політично – буде грати свою гру”, – зазначив український дипломат.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини