У мережі показали, як виглядав Річковий вокзал на Подолі в Києві на початку 1900-х: архівне фото

16198

У 1900-х на річці Дніпро у Києві плавали прогулянкові пароплави, які возили охочих до Китаївської пустині. Відпливаючи з Подолу, пасажири річкового транспорту могли втекти від міської суєти.

На сторінці спільноти “Київ. Один день – одне фото” у соціальній мережі Facebook було опубліковано унікальне архівне фото. Можна побачити, як відпочивали кияни на початку ХХ століття, а також стару будівлю Річкового вокзалу, – пише Оbozrevatel.

“Київ. Пароплав, що відходить на гуляння до Китаївської пустині. Період створення: 1900-1910-ті роки. Державний Музей історії Санкт-Петербурга”, – йдеться у повідомленні.

Пароплав вирушає з пристані старого Річкового вокзалу в Києві.

На опублікованому фото можна побачити прогулянковий пароплав у той момент, коли він відходив від пристані на Подолі.

Сучасний краєвид на річковий вокзал.Зазначимо, Троїцький Китаївський чоловічий монастир (УПЦ МП) – монастир у Києві (більш відомий як Китаївська пустинь), місцевість Китаїв. Діяв у XVIII – на початку XX століття. Був відновлений у 1993 році. Межує з історичною місцевістю Корчувате.

Засвідчена документами історія обителі починається з 1716 року, і вже з цього століття Китаїв здобув славу київського Афона (тобто тихого, затишного місця), ставши місцем паломництва.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини