ТОП-5 корисних порад Сергія Притули студентам (відео)

1261

Ведучий шоу «Хто зверху?» (Новий канал) Сергій Притула у своєму новому відеоблозі звернувся до випускників і студентів і поділився кількома корисними лайфхаками на майбутнє

 


Порада № 1.

Будьте активними – Записуйтесь усюди, куди лише можна записатися, – радить ведучий. – Є художня самодіяльність? Йдіть на художню самодіяльність та на всілякі квізи. Є додатковий семінар? Запишіться на нього, не полінуйтеся – дізнаєтесь щось нове та цікаве. Є можливість закордонного стажування? Записуйтесь, навіть не думайте. Ні, ну, звісно, студентське життя це не тільки підручники та курсові. Це і фан, дискотеки, запальні вечірки, любов і ночі без сну. Але вам потрібно пам’ятати, що найближчі чотири-п’ять років вашого життя не повинні пройти в алкогольному чи фестивальному угарі. Ви маєте здобути спеціальність, яка потім буде вас годувати….

За словами ведучого, активних сьогодні помічають, і ця риса допоможе складати заліки та іспити.

– Навіть якщо ви не будете щось знати з основного предмету, ви завжди зможете вразити викладача якимось додатковими знаннями, – говорить Притула.

Порада №2.

Думайте своєю головою. – Батьків треба слухатися, але це ваше життя, і вам обирати, ким бути, – пояснює Сергій. – Не бійтеся йти за покликом свого серця. Оберіть той фах, який подобається вам найбільше. Бо немає нічого гіршого у житті, аніж вставати зранку та йти на роботу, яку не любиш. Визначте, чим ви хочете займатися, і ставайте у цій справі найкращими.

Порада №3.

Будьте нормальними – Є такі викладачі, які люблять стукачів та підлабузників, але зазвичай студентське середовище таких гнобить, – попереджає ведучий. – Досягати успіху можна і без цілування викладацької спини нижче попереку. І пам’ятайте: боротися за свої права – це нормально. Не дозволяйте керівництву ваших вишів використовувати вас, яке дешеву робочу силу на мітингах, які вони ініціюють. Все, що ви робите, ви маєте робити добровільно.

Порада №4.

Працюйте – Намагайтеся поєднувати навчання з роботою, – рекомендує Притула. – Перший курс бажано працювати на заліковку, потім вона почне працювати на вас. Але не цурайтеся роботи з першого-другого курсу. Таким чином ви будете здобувати найголовніше – досвід.

Порада №5.

Цікавтеся політикою – Це модно, це правильно, це потрібно, – запевняє Сергій. – В Україні побутує стереотип, що студенти – це пасивна категорія людей у контексті українською вітчизняної політики. Вас сотні тисяч по всій Україні, і ви реально впливаєте на ті чи інші політичні процеси.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини