Сказав, що живий, – дружини захисників “Азовсталі” зі сльозами описали перші емоції після обміну

640

21 вересня додому повернулися 215 захисників. Серед них – 108 оборонців “Азовсталі”. Вже з’явилася перша реакція родичів звільнених полонених.

Родичі захисників “Азовсталі” дуже щасливі, що їхні близькі вже вільні. Але вони закликали не забувати за тих, хто досі перебуває у полоні, передає 24 канал.

Перші емоції після обміну

Дружина командира полку “Азов” Дениса Прокопенка – Катерина – розповіла, що чоловік подзвонив їй щойно він досяг безпечної зони. Прокопенко сказав, що набрав на три секунди, але з ним все добре і він головне – він живий.

Сказав, що ще здзвонимось. Емоції переповняють і по голосу начебто все добре, але на брифінгу я побачила, як він зараз виглядає, в мене просто одні емоції. Звичайно я рада, що він живий, але так, як він зараз виглядає – я боюсь уявити, що з ним там робили, – сказала Катерина Прокопенко.

Вона зазначила, що останній раз з чоловіком розмовляла у травні. Дівчина вже готова летіти до коханого першим рейсом.

Мати офіцера “Азову” Іллі Самойленка – Алла – заявила, що у неї дивовижні відчуття, які не можна передати і описати. У телефонній розмові після обману її син сказав, що вже скоро приїде додому.

“Змішані відчуття, бо наших у полоні ще багато залишилось. І чи будуть у нас такі козирі, щоб міняти надалі… За них треба продовжувати боротися і потрібно забрати всіх”, –зазначила Алла Самойленко.

Дружина захисника Маріуполя Арсенія Федосюка – Юлія – розповіла, що для неї цей день сумніший, оскільки її чоловіка ще не обміняли і він досі перебуває у російському полоні.

Ми розуміємо що їх там мучать, допитують з насиллям, про це говорять хлопці, які повернулися. У цей день окрім радості хотілося б говорити і про те, що ми маємо надалі боротися за тих, хто залишився у полоні. Ми не знаємо, де вони перебувають, в мене немає зв’язку з чоловіком, – наголосила дівчина.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини