“Росії не зійде з рук”: Шольц зробив нову заяву щодо війни в Україні і назвав головний промах Путіна

1617

Федеральний канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що оголошена російським диктатором Володимиром Путіним часткова мобілізація лише свідчить про те, що він не може досягти всіх своїх цілей в Україні.

Також він запевнив, що Німеччина продовжить надавати допомогу Україні, але за певних умов.

Шольц зазначив, що важливо не допустити ескалації між Росією та НАТО. Про це канцлер ФРН розповів у ефірі телеканалу Tagesschau, передає Обозреватель.

За його словами, головна помилка російського президента Путіна полягає в тому, що окупанти зіткнулися з потужним опором українців. Це призвело їх до низки невдач.

Водночас Шольц наголосив, що важливу роль у війні відіграє міжнародна допомога Україні, зокрема від Німеччини.

“Передусім ця ескалація показує, що Путін не реалізує свої плани. Він не домігся того, що планував в Україні. Він зазнав невдачі через опір українців, а також через дуже велику військову та фінансову підтримку, надану Україні друзями та союзниками, зокрема Німеччиною. І ми завжди робили нашу підтримку дуже всебічною, але водночас стежили за тим, щоб між Росією та НАТО не було ескалації. І це саме той шлях, яким ми продовжуватимемо йти”, – сказав канцлер ФРН.

За словами Шольца, країні-агресорці не має зійти з рук спроба привласнити собі тимчасово окуповані території України шляхом проведення фейкових “референдумів”.

“Ми не визнаємо бутафорських референдумів, які зараз плануються. Росії не повинна і не зійде з рук спроба привласнити собі частину сусідньої країни”, – розповів Шольц.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини