Медика Мар’яну Мамонову, яка на 9 місяці вагітності, звільнили з полону

3434

Медика Мар’яну Мамонову звільнили з полону. Жінка перебуває на 9 місяці вагітності, проте 4 місяці її в полоні утримувала росія.

Відповідну інформацію повідомив у телеграм-каналі журналіст Андрій Цаплієнко. Це трапилось під час обміну 21 вересня, передає 24 канал.

Під час обміну звільнили Мар’яну Мамонову

Повідомляють, що медик Мар’яна Мамонова, яка потрапила в полон вагітною, теж серед звільнених сьогодні наших героїв, – мовиться в повідомленні.

Буквально 17 вересня українці вимагали звільнити Мар’яну Мамонову з полону. Для цього в Києві організували акцію на підтримку полонених українських жінок.

Тоді Наталія Зварич, пригадувала, що Мар’яна не повинна перебувати у полоні, їй скоро народжувати.

В кінці вересня, початок жовтня. Ми виступаємо за те, щоб її дитинка народилась у мирній Україні, – наголошувала жінка.

31-річна медик Мар’яна Мамонова дізналась про свою вагітність під час служби, перебуваючи під обстрілом у підвалі металургійного комбінату на “Азовсталі”. Востаннє бачили її на відео з Оленівки.

Мар’яна виходила перша з усмішкою на обличчі

Доповідаючи Володимиру Зеленському, Уповноважений з прав людини Верховної Ради України Дмитро Лубінець заявив, що 21 вересня повернули 200 наших героїв та героїнь.

Хотів би окремо відмітити, що сьогодні (мовиться про 21 вересня – 24 каналу) ми повернули Мар’яну Мамонову. Це наша героїня, яка практично з дня на день стане мамою, – сказа Лубінець.

Він також пригадав, що жінка на період вагітності перебувала у жахливих умовах. Однак додав, що вона виходила під час обміну найперша з усмішкою на обличчі.

“Побачивши напис “Україна” сказала, що всіх вітає, все буде перемога, все буде Україна і Слава Україні”, – пригадав Дмитро Лубінець.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини