Президент “Олімпіка” виступив з жорсткою заявою щодо свавілля в українському футболі

670

Президент донецького “Олімпіка” Владислав Гельзін закликав футбольну владу вирішити проблему з суддівством в Прем’єр-лізі.

Глава біло-блакитного клубу жорстко розкритикував керівника системи суддівства в Україні Лучано Лучі, про що йдеться в заяві Гельзіна на офіційному сайті “Олімпіка”, – пише Оbozrevatel.

“В український футбол повернулося системне беззаконня! Для мене не так вже й важливо – працюють судді на якусь одну окрему взяту команду, або карають нас, своїх жертв, за жеребом або по волі синьйора Лучі.. Головне – свавілля повернувся! Це очевидно всім – футболістам і тренерам, журналістам і вболівальникам, тим фахівцям і експертам, чиє око не замилити відданістю і запобіганням перед організаторами справжнього футбольного насильства”, – підкреслив Гельзін.

Таку реакцію у президента “Олімпіка” викликав епізод зі скасуванням голу його команди в грі з “Шахтарем”, після якої він увірвався в прямий ефір з ТВ з нецензурною лайкою.

“Я зовсім не пишаюся тими фразами, які були висловлені на камеру в минулу суботу, але я не маю наміру і відрікатися від суті викладеного. В першу чергу демонстративність свавілля абсолютно очевидна нам – тим, хто, незважаючи на суворість реалій, все ж знаходить можливості для забезпечення нормальної життєдіяльності в Україні професійних футбольних клубів і ліг. А це все більш сумнівне задоволення та як і раніше не з дешевих”, – зазначив Владислав.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини