Оксана Марченко поцілувала “ароматний” череп ченця і згадала СРСР (відео)

944

Українська телеведуча Оксана Марченко, дружина народного депутата від ОПЗЖ Віктора Медведчука, поцілувала череп померлого ченця в Києво-Печерській лаврі.

Цей момент був показаний у фільмі телеведучої з назвою “Паломница”, опублікованому на YouTube-каналі Марченко. Вона виступила головною героїнею стрічки на релігійну тематику, – пише Оbozrevatel.

Марченко поспілкувалася зі священиками Києво-Печерської лаври (УПЦ МП) і навіть спустилася в зачинені для звичайних відвідувачів печери. Спеціально для знімальної групи церковники відсунули від входу останки Нестора Літописця.

Марченко у своєму фільмі

Спеціально для дружини Медведчука священики відсунули мощі

Дверцята в "таємні" печери

Коли жінка слухала історію про мощі, священик відкрив один із черепів, що зберігаються в округлій ємності. Марченко запитала, чи можна прикластися (поцілувати череп), на що отримала схвалення.

Зголом телеведуча сказала: “Дивовижно пахне”. Священик відповів їй, що це справжній аромат останків, а не парфуми. Марченко сказала, що пахне “дуже-дуже приємно”.

Оксана Марченко біля людських останків в Києво-Печерській лаврі

Зазначимо, зняте дружиною Медведчука кіно починається словами жінки: “Я належу до людей, які пам’ятають Радянський Союз і сльози мами, коли помер Брежнєв”. Вона також додала, що росла “в простій радянській сім’ї”.