«Останні два роки я не приділяв увагу моїй сім’ї» – Тищенко пояснив, чому справив гучну вечірку для дружини у розпал пандемії

482

Народний депутат від “Слуги народу” Микола Тищенко не вважає, що вечірка, яку він влаштував на день народження своєї дружини, порушувала карантинні обмеження.

У своїй заяві, опублікованій у Telegram-каналі нардепа, він запевняє, що всі гості вже перехворіли на коронавірус, передає Обозреватель.

“З юридичної точки зору – і це аксіома для нашого карантинного часу – святкування будь-чого в готельних номерах готелів абсолютно не заборонене. Підкреслю, що йдеться саме про номери готелю, а не про ресторан, як про це, не розібравшись, написала частина журналістів”, – зазначив нардеп.

Тищенко підкреслив, що жодних кримінальних або адміністративних справ, а також штрафів поки немає.

“Оскільки немає самого факту порушення. Але я повністю сприятиму поліції в розслідуванні (якщо воно необхідне за очевидних фактів). А суму, витрачену на свято, дружина обов’язково внесе в декларацію, якщо того вимагатиме законодавство”, – написав він.

Водночас Тищенко визнав, що ситуація могла обурити українців, і попросив вибачення.

“Виходячи з позицій суспільної моралі, я цілком визнаю, що подібна ситуація могла обурити українське суспільство. Тому мої найщиріші вибачення. Але саме перед суспільством, а не перед тими “викривачами”, які в перервах між пошуками скандалів і сенсацій самі зависають у закритих ресторанах, а потім публікують фейки про інших. Так, можливо, я дозволив собі зухвалий вчинок, і в цьому моя провина. Хоча на дні народження моєї дружини було трохи більше ніж 20 людей. Між іншим, усі вже перехворіли. Всі здавали тести на COVID-19 за добу”, – зазначив нардеп.

За словами “слуги народу”, святкування проходило у “вузькому і майже сімейному колі”, тому він “не збирав гостей у ресторані і не запрошував когось у заклад, заборонений карантином”.

“Я не тільки депутат, але й проста людина, у якої теж є сім’я. Прошу не піддаватися маніпуляціям хейтерів в інтернеті. Все, що було сказано в інформпросторі з приводу дня народження моєї дружини, – це чистої води хайп, який сьогодні є головним продажним елементом. І чим він сильніший, тим більше лайків і обурених перепостів. У будь-якому випадку, я визнаю свою провину перед українським суспільством і готовий нести політичну відповідальність за свої дії”, – підсумував нардеп.