Олена Зеленська в сукні Prada знялася для Vogue (фото)

454

Дружина президента України Олена Зеленська знялася у новій фотосесії для журналу Voguе з українськими паралімпійськими чемпіонами. Листопадовий випуск буде присвячений соціальному проєкту “Без обмежень”.

В журналі, окрім стильної фотосесії спортсменів, читачі зможуть прочитати ексклюзивне інтерв’ю з першою леді та дізнатися більше про її ініціативу “Без бар’єрів”. Зйомка пройшла в єдиній у Києві студії, в ліфт якої поміщається колісне крісло, передає Обозреватель з посиланням на Vogue.

Олена позувала в приталеному жакеті Dolce & Gabbana та білій сукні-максі від бренду Prada. На ногах у дружини глави держави елегантні підбори Jimmy Choo.

Разом з жінкою знялися плавець Андрій Трусов та легкоатлетка Анастасія Москаленко. На спортсменах також одяг від провідних українських та закордонних брендів.

Вся зйомка виконана в біло-сірих тонах. До неї долучили й інших героїв, які показали себе на олімпіаді в Токіо. Це: Євгеній Богодайко, Максим Крипак, Оксана Ботурчук, Єлизавета Мерешко, Лідія Соловйова, Наталя Морквич, Михайло Сербін та Марина Литовченко.

Проєкт “Без обмежень” створений для популяризації історій українських паралімпійських спортсменів. Новий випуск журналу буде присвячений відомим особистостям, які залишилися вірними своїй справі, попри перешкоди.

На своїй сторінці в Instagram Олена висловила захоплення спортсменами та розповіла, що мріє побачити їхні обличчя на шкільних зошитах.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини