“Та пох*й на ті права, все вирішують 100-200 баксів”, – у мережі з’явилось листування підлітка-водія Infiniti, який влаштував смертельну ДТП у Харкові

6103

ЗМІ дізналися інформацію про батьків 16-річного хлопця, який влаштував смертельну ДТП у Харкові. Він регулярно порушував правила дорожнього руху, а також вихвалявся тим, що йому за це нічого не було.

За інформацієї ЗМІ, хлопця звуть Микола Харківський, передає Цензор.НЕТ.

Зазначається, що батько хлопця мешкає на вулиці Тимурівців. Він 14 років займається оптовою торгівлею м’ясом та м’ясними виробами. У 2018 році значився потерпілим у розбійному пограбуванні. Порушень правил дорожнього руху за ним не значиться.

Один із Телеграм–каналів опублікував листування нібито 16-річного Миколи та дівчини, де він розповідає, що вже не раз збивав людей і йому за це нічого не було.

У листуванні з невідомою дівчиною Микола стверджує, що таких, як вона, він “неодноразово переїжджав машиною і спокійно гуляв” і що “краще мати купу грошей і купувати все і вся”.

Увага! Ненормативна лексика!

У листуванні з іншою дівчиною хлопець вихваляється тим, що вже розбив в аваріях кілька дорогих авто (Porsche Cayenne, Ford, Dodge, Toyota Camry), оскільки регулярно їздить на червоний. Також хлопець публікував у Instagram відео де регулярно порушує ПДР.

Варто зазначити, що після ДТП усі публікації у профілі хлопця було видалено або приховано.

Також Микола розповів дівчині, що на ньому є два умовні терміни за стрілянину в громадському місці, заподіяння травм середньої тяжкості та самооборону.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини