“Ніхто не вірив, що буде війна”: сьогодні сьома річниця початку Антитерористичної операції на сході України

1306

Саме в Слов’янську пролунав перший постріл, – пригадує боєць з позивним “Радикал”.

“Радикал” з початку війни потрапив на Схід, оскільки був кадровим військовим. Його шлях оборони розпочався восьмого березня 2014 року, коли потрапив на полігон в район Десни, передає Еспресо.

“З кожним днем ситуація напружувалася, – пригадує чоловік. – А вже сьомого чи восьмого квітня наша бригада потрапила у Луганський аеропорт. Пробули там до першого вересня. В аеропорту на початках була спокійніша ситуація, ніж в Слов’янську, до прикладу. Ми спілкувалися з побратимами, котрі обороняли країну там. Саме в Слов’янську пролунав перший постріл. Втім тоді ще ніхто навіть не уявляв собі що буде, ніхто не вірив, що може розпочатися війна”.

За словами “Радикала”, усвідомлення того, що військові дії неминучі, прийшло, коли прикордонники повідомили про величезну кількість техніки на кордоні з Російською Федерацією. Передавали інформацію про їх дислокацію. Окрім цього була велика кількість провокацій.

“Вороги приїжджали у місця, де ми базувалися, охороняли та обороняли стратегічні об’єкти. Наказували — здавайтеся або виходьте, бо це вже територія ЛНР. Ми ж, звісно, на ці провокації не велися”, – додає військовослужбовець.

Нині те, що відбувається на Сході, чоловікові дуже схоже на ситуацію 2014 року і початок війни. Каже, друга серія починається, майже так само, як сім років тому.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини