“Ми що, живемо у Росії чи Білорусі?” – Олег Сенцов розкритикував вирок Кольченку за протест під посольством

3340

На Кольченка чекає ще один суд – цього разу за “злісну непокору”.

Український режисер і письменник, звільнений з російського полону, Олег Сенцов відреагував на присудження ексбранцю Кремля Олександру Кольченку 40 годин виправних робіт за сутички під посольством Білорусі.

Про це він написав на своїй Facebook-сторінці, – пише ТСН.

“Ми що, живемо у Росії чи Білорусі?”: Сенцов розкритикував вирок Кольченку за протест під посольством Білорусі.

“Сашку Кольченку, справжньому патріоту України, за участь у вчорашній акції протесту під стінами посольства Білорусі сьогодні присудили 40 годин виправних робіт. Я вчора пізно вночі повернувся додому і мабуть ще не прокинувся. Ми що, вже живемо у Росії чи у Білорусі?”, – звернувся Сенцов.

Він також зазначив, що на “відкритий суд” у справі Кольченка не пустили нікого з преси, а сама суддя наперед знала, кому винесе вирок. “Міліцейські (це не помилка друку) склали лживі протоколи, які не відповідають дійсності, зафіксованій на відео”, – пояснив він.

“Це лише перший суд “за нібито хуліганку”, а ще буде другий за злісну непокору співробітникам міліції (це знов не помилка друку)”, – написав Сенцов. За його словами, правоохоронна і судова система показує своє справжнє обличчя і не ховається.

“Уся проросійська та ексрегіональна шваль проштовхує реванш, продовжуючи дискредитувати патріотів та активістів. Але вони дуже помиляються стосовно нашого терпіння!”, – додав український режисер.

Олег Сенцов – український кінорежисер, сценарист, письменник, громадський активіст. Був незаконно ув’язнений Російською Федерацією від травня 2014 року і засуджений російським судом до 20 років позбавлення волі. Після понад п’ять років ув’язнення – 7 вересня 2019 року – він був звільнений і повернувся в Україну.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини