“Коли дізналися – я плакала від щастя” – TARABAROVA розкрила стать другої дитини

20530

Українська співачка TARABAROVA (Світлана Тарабарова) знаходиться на останніх місяцях вагітності і з нетерпінням чекає появи на світ другої дитини. До недавнього часу виконавиця не знала, хто у них з чоловіком народиться, а зараз повідомила, що скоро вони з чоловіком стануть батьками дівчинки.

Як зізналася співачка в Instagram, після народження сина вона мріяла про дочку. Тому дуже зраділа, коли дізналася стать майбутньої дитини. “У нас буде дівчинка. Ми мріяли про неї і на УЗД, коли дізналися – я плакала від щастя”, – поділилася Тарабарова, – пише apostrophe.

Світлана ТарабароваФото: instagram.com/tarabarova

З такої нагоди артистка влаштує Baby Shower – вечірку на честь скорої появи на світ “майбутньої красуні”. “Це коли подружки зустрічаються і маму майбутню вітають, дарують подарунки, – пояснила зірка. – Одним словом – буде весело”.

Світлана Тарабарова заміжня за своїм концертним директором Олексієм Бондарем, який старше за неї на 14 років. Пара узаконила свої стосунки у 2016 році, а через два роки на світ з’явився їхній первісток – син Іван.

Світлана і Олексій довго не показували публіці обличчя малюка, а напередодні Нового року батьки вирішили, що прийшов час познайомити шанувальників з їхнім сином. Хлопчик знявся в кліпі своєї зіркової мами на пісню “Падає сніг”.

TARABAROVA з чоловіком і синомФото: instagram.com/tarabarova

Про другу вагітність TARABAROVA повідомила в травні 2020-го.

“Друзі, я хочу поділитися з вами. Я в положенні, вдруге. Незважаючи на складності, які супроводжують період вагітності, я вважаю, що жінка в положенні найкрасивіша!”, – поділилася тоді співачка.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини