“Згадайте, чия була кров на Майдані” – Андрій Хливнюк закликав підтримати протести у Білорусі

2445

Після президентських виборів 9 серпня у Білорусі не вщухають протести. Мітингувальників вирішив підтримати український співак Андрій Хливнюк, який є фронтменом гурту “Бумбокс”.

У фейсбуці Андрій Хливнюк записав емоційне відео, в якому наголосив, що чимало вітчизняних артистів хочуть перечекати ці протести та утримуються від коментарів. Однак, за словами співака, варто згадати події Революції Гідності, коли білоруси підтримали українців у боротьбі за краще майбутнє та демократію. Тому Андрій Хливнюк заявив, що настав час згадати про це.

“Зараз прийшов такий “чудовий” час, коли в наших сусідів-білорусів біда. Тривають протести, великі масові протести. І всі артисти, які хочуть зберегти свої гастролі в цій країні, позасовували собі, вибачте, язики в одне місце і перечікують. Згадайте, як нас підтримала Білорусь. Згадайте, чия була кров на Майдані. Згадайте друзів, які стояли за нас і вірили в нас”, – звернувся до колег Андрій Хливнюк.

Артист наголосив, що не закликає впливати на події в Білорусі чи насаджувати свою думку. Однак важливо підтримати людей, які так само як і українці, хочуть бачити країну процвітаючою.

“А тепер ми всі мовчимо. Мовчати – це не варіант. Ми будемо дуже обережними, я сподіваюсь, у своїх висловлюваннях, як має бути у сусідів, тому що це не наша країна, вони самі розберуться. Але почуйте слова підтримки: ми дуже переймаємося, і хотіли б дуже, щоб у вас не було крові і травм, щоб ваша країна була цвітучою, багатою і щасливою”, – додав Андрій Хливнюк.

Соліст гурту “Бумбокс” вирішив не приховувати, що серед затриманих мітингувальників – його знайомі. За словами Андрія Хливнюка, під час протестів затримали менеджерок Білоруського вільного театру і акторку.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини