“Мені 71, але не поїду додому, поки цю погань не виженемо”: мінометник із підрозділу Santa розповів, чому став на захист України

510

Мінометник з окремого добровольчого підрозділу Santa з позивним “Дідусь” воює проти російських загарбників на фронті незважаючи на те, що йому 71 рік. Чоловік не бачить для себе іншого шляху, тому що “хто нас захистить, якщо не ми?”.

На запитання, скільки йому років, воїн відповів: “Ой! 71“, – і засміявся. Інтерв’ю з Героєм з’явилося на YouTube-каналі “Бутусов Плюс”, – пише Оbozrevatel

Доброволець на війні вже шість років. Він зізнався, що перед 24 лютого 2022 року відчував, що окупанти “попруть”. Повномасштабну війну він зустрів разом із побратимами в Авдіївці.

Дідусь перед пострілом з міномета

“Я взагалі займався спортом майже все життя. По горах лазив. Тому в мене, можливо, і є трохи здоров’я”, – розповів наш захисник і зізнався, що шкідливі звички в нього теж є – він палить. “Це біда, не можу кинути, кидав разів п’ять!” – сказав “Дідусь”.

Воїн заявив, що не міг не піти на фронт

Чоловік розповів, що на його вік іноді звертають увагу солдати з інших підрозділів, дивуються й запитують: “Ти ще тут?”. “Спочатку я нервувався, а зараз уже звик. Поки здоров’я є, автомат тягаю, кулемет тягаю – то буду [і далі]“, – сказав він.

Українець додав, що не поїде додому, “поки цю нечисть не виженемо”. “Ви ж бачите, який вони геноцид творять? Вони просто нас знищують як націю. Ми їм не дозволимо цього!” – заявив Герой.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини