Ідентифіковано зрадника з ВМС України, який перейшов на бік Росії і виправдовує злочини агресора (фото)

825

Російські пропагандисти засвітили чергового зрадника України. Колишній військовослужбовець-контрактник Військово-морських сил Збройних сил України із Криму зрадив присягу у 2014 році під час окупації півострова Росією.

Андрій Лавров (“Донецький”) усі ці роки служить окупантам та виправдовує злочини агресора, а також воює проти України під час повномасштабного вторгнення Росії. Ідентифікував зрадника OSINT-розслідувач Іраклі Комахідзе, – пише Оbozrevatel.

“WarGonzo знову у справі. Пегов у своєму репортажі знову злив зрадника. Зрадник Андрій Лавров “Донецький”. Дата народження: 16 листопада 1993 року. Телефон +380935010480 (на 2017 рік)… З 2012 року служив у ВМС України за контрактом. З 2014 року на службі у росіян”, – написав Комахідзе.

Він показав фото зрадника.

Також Комахідзе опублікував фрагмент пропагандистського ролика за участю Лаврова. У ньому він повторює тези російської пропаганди про окупацію Криму, події в Одесі 2 травня 2014 року, коли в Будинку профспілок у пожежі загинули понад 40 представників “антимайдану”, і зізнається, що воювати проти України, якій давав присягу як військовослужбовець, він почав із 2014 року.

Зважаючи на те, що “інтерв’ю” пропагандисту Пегову Лавров дає у бронежилеті, касці та з імовірно пошкодженою рукою – продовжує він воювати проти колишньої батьківщини і зараз.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини