«Країні потрібно, аби ця влада якомога скоріше пішла у відставку» – Жадан розповів, що йому телефонували від Єрмака

9267

Письменник Сергій Жадан розповів про те, що йому телефонували від Єрмака і пропонували прийти на зустріч.

Про це Жадан написав у своєму Facebook, повідомляє Україна Неймовірна.

Письменник відмовився від пропозиції. Він вважає, що у влади Зеленського – не кадровий, а кисневий голод, який заважає їм «стратегічно мислити і логічно викладати свої думки на пресконференції».

“Продовжуючи вчорашню розмову.

Показовою, як на мене, є історія про те, як Уляна Супрун зустрічалася з керівником офісу президента. Себто, показовим там є все: і відсутність у представників влади відповідей на конкретні питання, і те, як ця зустріч узагалі завершилась.

Мені теж телефонували від Єрмака, пропонували прийти на зустріч. Я, ясна річ, відмовився. Для тих шановних читачів, які далі щиро не розуміють, що тут такого і чому б не підтримати молоду команду, відповім ще раз: на моє переконання, пропозиції теперішньої влади до співпраці звучать десь як отаке оголошення:

“Для роботи в корабельному оркестрі запрошуються професіонали з доброю репутацією та відсутністю морської хвороби. Робота на свіжому повітрі. Яскраві враження гарантуємо. Прослуховування в офісі капітана “Титаніка””.

Якщо ви, друзі, вважаєте, що співпраця з цими людьми потрібна країні, то я вам скажу таке – насправді країні потрібно, аби ця влада якомога скоріше пішла у відставку. А ключі від офісу залишила комусь із дорослих.

Кадровий голод у них. Немає в них кадрового голоду. У них кисневий голод, який заважає їм стратегічно мислити й логічно викладати свої думки на пресконференції.”

Редакція може не поділяти тексти та(або) погляди авторів і не несе відповідальність за їхні матеріали. Також редакція не несе відповідальності за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами редакції.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини