Колишній боєць АТО створив майстерню дитячих іграшок

1272

Житомирянин Вадим Бойко почав робити дитячі ігрові панелі, після того, як повернувся з Донбасу. Ідея такого бізнесу зявилась тоді, як чоловік перебував на фронті. В майстерню вклав кошти, які зміг там заробити.

Про це пише Газета.юа.

“Спершу купив фрезер, а тоді разом із двома друзями дитинства стали думати, що на ньому можна зробити. Спробували бізіборди – ігрові панелі, на яких закріплені різні деталі, і в нас вийшло. Хоча, зізнаюся, спочатку не вміли нічого. Вчили з нуля, як розробляти моделі на комп’ютері, фрезерувати, фарбувати, складати їх в одне ціле”.

Бізіборди розраховані на дітей від одного року до молодшого шкільного віку. Від віку дитини залежить, які елементи будуть розташовані на розвиваючій дошці. Майстерню назвали “RozvytokVB2”.

Коштує бізіборд тисячу гривень. Майстер може виготовити його за індивідуальними побажаннями, ціна від цього не зміниться.

“Бізіборди робимо із фанери, а іграшки до них виготовляємо власноруч або замовляємо у магазинах. Кожен виріб принципово інший та максимально кольоровий”, – каже чоловік.

Свої вироби намагаються фарбувати безпечною фарбою, а також слідкують, щоб усі деталі були добре прикручені.

“За пів року виготовив 50 бізібордів. Зараз переключився ще на деревяні карти з пазлами у вигляді областей. В подальшому хочу виготовляти навчальні дошки для шкіл”, – пояснює.