Василь Ломаченко програв Лопесу бій за звання абсолютного чемпіона світу

2195

На арені MGM Grand в Лас-Вегасі, США, сенсаційно завершився боксерський поєдинок за звання абсолютного чемпіона світу у легкій вазі.

В ньому 32-річний Василь Ломаченко поступився за одноголосним рішенням суддів – 112:116, 109:119 і 111:117 – на 9 років молодшому американцеві Теофімо Лопесу, – пише Газета.юа.

Перша половина зустрічі вийшла за Лопесом. Він працював першим номером, був активніший, постійно йшов уперед, багато викидав ударів, зокрема, по корпусу. Ломаченко дуже довго вивчав суперника, вичікував. В другому раунді українець провів дві результативні серії у голову. А далі знову взяв паузу.

Повернувся у бій Лома лише в сьомому раунді. Він увімкнув свою фірмову швидкість, вже сам ішов уперед, часом домінував, проводив ефектні комбінації і серії. Лопес їх витримував без проблем і сам часом відповідав своїми потужними ударами.

В дванадцятому раунді у Лопеса залишилися сили і в розмінах він не поступався Ломаченкові. Після фінального гонгу показали неофіційний підрахунок балів колишнім чемпіоном світу американцем Андре Вордом – 114:114. І такий рахунок видавався справедливим. Але бокові судді шокували, одноголосно віддавши першість Лопесу з великою перевагою.

Ломаченко занадто пізно включився у бій

Ломаченко занадто пізно включився у бій. І не достатньо вимотав суперника в першій половині поєдинку. Було вкрай мало ударів по корпусу. Лопес залишався свіжим до фінального гонгу і не дав повністю домінувати Ломаченку.

Очевидно, тепер будуть розмови про об’єктивність суддівства. І про матч-реванш, який в цій ситуації виглядає логічним.