Олена Зеленська запустила україномовні аудіогіди в культурних пам’ятках Туреччини: яскраві фото

1788

16 жовтня під час офіційного візиту Президента України Володимира Зеленського перша леді Олена Зеленська запустила україномовні аудіогіди в трьох культурних пам’ятках Туреччини. Відтепер українською “говорять” найбільший палац країни Долмабахче, музей та парк.

Вдруге за місяць Олена Зеленська здійснила офіційний візит з чоловіком Володимиром Зеленським. Разом вони відправились в Туреччину, для обговорення взаємин між країнами, а перша леді України запустила власну ініціативу. Про це вона повідомила на особистій сторінці в інстаграмі, – пише 24 канал.

Так, за сприяння Міністерства закордонних справ України та дипломатичним установам в Анкарі та Стамбулі, українською мовою “говорять” три видатні пам’ятки Туреччини – найбільший палац Долмабахче, музей просто неба Ефес та Національний парку Гьореме, що у Каппадокії.

Олена Зеленська публічно подякувала перекладачам, акторам звукозапису та першій леді Туреччини Еміне Ердоган за підтримку ініціативи і допомогу.

Дякую першій леді Туреччини пані Еміне Ердоган за підтримку, а Міністерству закордонних справ і Міністерству культури та туризму Туреччини за сприяння і співпрацю, – написала Олена Зеленська в дописі.

Вона наголосила, що буде працювати над тим, щоб у світі побільшало українських аудіогідів.

​Олена Зеленська в Туреччині

​Олена Зеленська в Туреччині

Фото офіційного візиту Олени Зеленської в Туреччину

​Олена Зеленська в Туреччині

​Олена Зеленська в Туреччині

​Олена Зеленська в Туреччині

​Олена Зеленська в Туреччині

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини