“Хтось повинен вправити мозок керівництву РФ”: Зеленський розповів, яким має бути фінал війни в Україні

1005

Президент України Володимир Зеленський заявив, що військово-політичному керівництву Росії потрібно “вправити мозок”. Це необхідно для того, щоб війна закінчилась раніше, ніж в РФ закінчаться мобілізовані військові.

Про це глава держави заявив на щорічному філантропічному саміті Forbes 400. Відповідне відео опубліковане в Telegram-каналі Зеленського, – пише Оbozrevatel.

“Я би не хотів думати, що війна закінчиться тоді, коли закінчаться ці люди, яких він відправляє на війну. Я вважаю, що війна повинна закінчитися раніше, але хтось повинен вправити мозок військово-політичному керівництву Російської Федерації”, – сказав він.

За словами глави держави, мобілізація в РФ проходить вже давно, але раніше вона була прихована.

“Людей примусово мобілізували, їх кидали сюди, щоби вони загинули. … Коли закінчилися кадрові офіцери, вони почали брати різних пенсіонерів, коли закінчилися пенсіонери, вони почали брати молодих курсантів – це просто діти, які приїхали сюди гинути заради амбіцій однієї людини у світі, яка хоче воювати. Він відправлятиме цих людей, йому все одно, скільки цих людей. Навіть я зараз, президент країни, яка виборює свою свободу і проти військових Росії, які до нас прийшли, але навіть я зараз говорю, що вони (російські мобілізовані, – ред.) люди, а для нього (Путіна, – ред.) вони шматки м’яса. Ось і все”, – наголосив Зеленський.

Президент додав, що Путін ніколи не говорить правду, і його слова зазвичай не співпадають із діями.

“Для нас війна завершиться тоді, коли ми повернемо своє, а зайве нам не потрібне”, – резюмував він.

''Хтось повинен вправити мозок керівництву РФ'': Зеленський розповів, яким має бути фінал війни в Україні

''Хтось повинен вправити мозок керівництву РФ'': Зеленський розповів, яким має бути фінал війни в Україні

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини