Канада і країни Балтії підтримують якнайшвидший вступ України до НАТО – заяви глав дипломатій

626

Канада та країни Балтії – Литва, Латвія та Естонія – висловилися за вступ України до НАТО. Там вважають, що наша країна має стати членом Північноатлантичного альянсу, та підтримують заявку України на вступ до НАТО у прискореному порядку.

Глава канадського МЗС Мелані Жолі наголосила, що Канада підтримує членство України в Альянсі. Про це вона сказала на пресконференції у Вашингтоні, – пише Оbozrevatel.

“Наша позиція не змінилася. Ми віримо в політику відкритих дверей НАТО, і ми завжди були за Україну в НАТО. Ми вважаємо, що Україна має бути частиною НАТО”, – наголосила міністерка.

Також глава МЗС Литви Габріелюс Ландсбергіс, глава МЗС Латвії Едгарс Рінкевичс та глава МЗС Естонії Урмас Рейнсалу опублікували на своїх сторінках у Twitter однакові повідомлення на підтримку якнайшвидшого вступу України до НАТО.

“Балтійські друзі України повністю підтримують якнайшвидше прийняття України до НАТО. Надихаюча сміливість України може лише зміцнити наш союз”, – ідеться в їхніх постах.

Для членства в Альянсі всі 30 країн-членів НАТО повинні прийти до одностайного рішення щодо кандидата, після чого його запрошують розпочати переговори щодо вступу. Наразі Україна вже отримала підтримку від чотирьох країн.

“Рішення ухвалюватимуть всі 30 союзників шляхом консенсусу. Наша позиція зараз – надання підтримки”, – сказав генсек НАТО Єнс Столтенберг.

Нагадаємо: Україна подає заявку на вступ до НАТО у прискореному порядку. Українське військо давно довело, що гідне стати частиною оборонного Альянсу та відповідає всім його стандартам, заявив президент Володимир Зеленський.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини