Її матір вбили окупанти: спливли подробиці про дівчинку, яку в “Лужниках” змусили дякувати загарбникам за “звільнення” Маріуполя

4276

Діти, яких пропагандисти показали на концерті окупантів у “Лужниках”, дійсно пережили блокаду та окупацію Маріуполя. А мати 15-річної дівчинки, яку представили як Анну Науменко і яку змусили дякувати “дяді Юрі”, загинула від уламків.

Про це йдеться в розслідуванні видання “Важливі історії”. Журналісти з’ясували, що поряд з Анею, яка говорила, що “дядя Юра сотні тисяч дітей врятував із Маріуполя”, стояла її молодша сестра Кароліна, вона затуляла вуха від гучних звуків, передає Обозреватель.

Що відомо про дітей, яких показали на “шабаші” в “Лужниках”

Сім’я Ані та Кароліни спочатку ховалася від обстрілів у Будинку культури (колишній “ДК будівельників”) у Лівобережному районі, а потім – у будівлі Лівобережної адміністрації. Їхню мати вбило осколками на початку квітня 2022 року.

Хлопчика в чорній шапці та сірій куртці, якого також пропагандисти показали в “Лужниках”, звуть Костя Ващишин. Він із сім’єю ховався від бомбардувань там, де й родина Науменко. Його батьки вижили, мешкають в окупованому Маріуполі, причому мати працює в окупаційній “адміністрації” міста.

Крім того, з’ясувалося, що щонайменше трьох дітей, показаних у “Лужниках”, пропагандисти возять по шоу разом із “дядею Юрою” та їхніми мамами. Це 6-річна Саша (мати – Наталія Ситник ), а також син і дочка Наталії Коваль.

 

Що відомо про “дядю Юру”, який виступив у “Лужниках”

На “шабаші” Путіна в “Лужниках” виступив доброволець із Челябінська Юрій Гагарін із позивним “Ангел”. Пропагандисти заявили, що він нібито врятував 367 дітей із Маріуполя.

Восени та взимку росЗМІ стверджували, що “дядя Юра” виконував бойове завдання під кодовою назвою “Операція ангелія” з метою нібито порятунку мирних українців, яких нібито не випускали з підвалів “бойовики”. Однак у мережі є відео, де Гагарін каже, що зі своєю групою шукав будинки, де були діти, “щоб надалі можна було штурмувати ці місця – буквально через два-три дні”.

Як з’ясувало “Агентство”, 2007 року Гагаріна було оголошено в розшук у справі про незаконне підприємництво групи осіб або в особливо великому розмірі. Крім того, він може бути пов’язаний із ФСБ – у соцмережах є його фото у формі відомства.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини