У Херсонській області двоє фермерів загинули, наткнувшись на розтяжку росіян – ОК “Південь”

926

Трагічний випадок стався в Бериславському районі під час проведення сільськогосподарських робіт.

У Херсонській області відразу кілька людей стали мимовільними жертвами російської агресії, підірвавшись на мінних снарядах окупантів. Один з українців навіть наступив на ворожу розтяжку на своїй власній дачі, передає УНІАН.

У п’ятницю, 25 лютого, в оперативному командуванні “Південь” повідомили, що один з трагічних випадків стався в Бериславському районі області: там під час проведення сільгоспробіт загинули двоє фермерів, які на тракторі виїхали в поле й натрапили на російські міни.

“У Бериславському районі знову підірвалися цивільні. Двоє чоловіків, незважаючи на заборону профільних фахівців ДСНС, які проводили заходи з розмінування місцевості, висунулися на тракторі в поле для проведення сільськогосподарських робіт. За кілька хвилин пролунав вибух. На місце події направлені фахівці з розмінування та швидка медична допомога, але обидва фермери загинули”, – йдеться в повідомленні.

Також російська розтяжка ледь не вбила одного з жителів Херсона, який наступив на небезпечний снаряд недалеко від Річкового порту на своїй власній дачній ділянці. Його госпіталізували з важкими травмами.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини