Олег Скрипка назвав Надю Дорофєєву “цинічною” та розкритикував її пісні

580

Олег Скрипка з гурту “Воплі Відоплясова” підтримує “культурну диктатуру”, а не лагідну українізацію. Тому його дратують артисти, які були аполітичні, а після 24 лютого перевзулися в патріотів. Зокрема Надя Дорофєєва.

Якщо Потапа за трек “Волонтер” рознесли в усіх соцмережах, то його експідопічну Надю Дорофєєву критикують одиниці. Серед них Олег Скрипка, який не готовий пробачити співачці “інфантильність” до вторгнення Росії, передає 24 канал.

Олег Скрипка розкритикував Надю Дорофєєву

Це патріотичний цинізм, щирі циніки. Є людина сцени, а є бізнесмен сцени. На сьогодні такі механізми, що люди приходять і спостерігають на сцені бізнесменів. Вони класно побудували кар’єру, а дехто з них більш-менш нормально співає, – різко висловився Олег Скрипка.

Ба більше, лідер гурту “ВВ” вважає, що замало відмовитися від російськомовних пісень і хайпувати на темі свободи, перемоги. Він називає це “байрактарщиною”.

“Ми маємо культурну катастрофу. Був російський вплив, зокрема. Структура шоу-бізнесу не змінилася. Якщо мову змінили, а чи зник російський вплив? Тобто був російськомовний контент і якісь україномовні дурачки. Якщо забрали російськомовний контент, що ми залишаємо? Якщо механізм той самий. Потрібно, щоб був якісний продукт, щоб у музику повернувся зміст, а не тільки слова про свободу”, – наголосив Олег Скрипка.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини