“Цілком імовірно”: в ОК “Південь” застерегли, що РФ може готувати нову ракетну атаку

385

Наразі корабельне угруповання ворога продовжує маневри в Чорному морі.

Російські окупаційні війська можуть готуватися до нового ракетного бомбардування України, про що свідчать маневри ворога в Чорному морі, – пише ТСН.

Про це заявила начальниця Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону.

“Наразі корабельне угрупування продовжує маневри і переформатування. Ми спостерігаємо, що зменшилась загальна кількість корабельного угруповання. На цей момент – це 10 одиниць, серед яких залишився лише один надводний ракетоносій, решта ж зайшли в пункти базування, що може свідчити, скоріш за все, про певну підготовку”, – пояснила Гуменюк.

Спікерка пояснила, що таку тактику ворог використовує не вперше. Крім того, наразі погодні умови у морі дозволяють окупанти тримати кораблі на бойовому чергуванні, що також може свідчити про підготовку РФ до удару.

“Вони певний час грають м’язами в морі, демонструють свою присутність і контроль ситуації, а потім заходять в пункти базування, як правило, готуючись до маневрів щодо масованого ракетного удару”, – зазначила Гуменюк.

На уточнююче питання, чи готуються росіяни до чергового ракетного удару, вона відповіла: “Цілком імовірно”.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини