Як змінювався Володимир Зеленський: фото президента протягом кар’єри

1145

Володимир Зеленський став відомим не тільки завдяки своїй політичній кар’єрі в ролі президента України, а й гумору у відомих програмах. Його життя завжди було насиченим, і він залишався улюбленцем шанувальників.

Редакція зібрала фото і покаже, як глава держави змінювався протягом своєї кар’єри. Також ми розповімо про найцікавіші факти з життя Зеленського, – пише Оbozrevatel.

  • У шкільний час у Зеленського були різні захоплення: він займався важкою атлетикою, бальними танцями, грав на піаніно.

Зеленський у дитинстві

  • Зеленський брав участь у підготовці танцювальних номерів для команди вищої ліги КВН “Запоріжжя – Кривий Ріг – Транзит”.
  • У 2003 році спільно з Борисом і Сергієм Шефірами створив студію “Квартал 95”. Із 2005 року студія “Квартал 95” запустила на українському телеканалі “Інтер” гумористичне шоу “Вечірній квартал” із пародіями на відомих політиків.

Як раніше виглядав Зеленський

Зеленський в юності і наші дні

  • Зеленський познайомився зі своєю дружиною Оленою ще у 17 років. У 2004 році у них народилася дочка Олександра, а у 2013-му – син Кирило.

Зеленський із дружиною Оленою

Зеленський із дружиною і дітьми

  • Зеленський також брав участь у різноманітних телевізійних проєктах, знімався у фільмах, зокрема “Кохання у великому місті” (2009) і “Кохання у великому місті 2” (2010), “Службовий роман. Наш час” (2011), “8 перших побачень “(2012) та інших.
  • Брав участь в українській версії проєкту “Танці з зірками” у 2006 році.

Як зараз виглядає Зеленський

Зеленський – президент України

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини