“Як із цим боротися?”: українська актриса поскаржилася на обслуговування “Укрзалізниці”

901

Українська актриса Римма Зюбіна поскаржилася на поїздку в поїзді “Укрзалізниці”. Знаменитість їхала в “Інтерсіті” (Херсон-Київ (№765) і обурилася, що купейні вагони зробили “першим класом”.

Як розповіла актриса, вартість квитка – 500 гривень, а час поїздки – близько восьми годин. За словами Зюбіної, сидіти весь цей час там дуже незручно. Відповідний пост знаменитість опублікувала на сторінці в Facebook, – пише Оbozrevatel

Також актриса поскаржилася на куріння в тамбурах, через яке нічим дихати в середині вагона. Зюбіна зазначила, що на скарги провідники відповідають, що “вони не поліція і штрафувати не можуть, тому ніяк не можуть на це вплинути”.

“Як із цим боротися? Може, штрафи варто підвищити? Свідомість і взаємоповага в нашій країні миттєво прокинуться. А якщо ввести високі штрафи, то на ці гроші можна було б купити і обладнати вагони ергономічними кріслами – для людей, тому що ми люди! Або я знову про щось нереальне мрію?” – написала кінозірка.

Поїзд, у якому їхала актриса

Поїзд "Інтерсіті"

Варто зазначити, що представники “Укрзалізниці” відреагували і прокоментували ситуацію під публікацією актриси. У Зюбіної попросили вибачення.

“Так, дійсно поїзд категорії Інтерсіті – це денний швидкісний поїзд, який рухається із середньою швидкістю 80 км/год і максимальною швидкістю 160 км/год у денний час і складається з вагонів з місцями для сидіння 1-го і 2-го класу з можливим включенням вагонів 3-го класу. Як рухомий склад використовується моторвагонний рухомий склад або пасажирські вагони локомотивної тяги з місцями для сидіння першого, другого і третього класу. З технічних причин один з вагонів був замінений в депо, тому приносимо вибачення”, – сказали представники компанії.

В акторки попросили вибачення

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини