“Головнокомандувач Зеленський оголює торс заради картинки, а прийти до хлопців в госпіталь не може… Набридло спостерігати за цим цирком!” – волонтерка Наталія Юсупова

1406

Блогерка і волонтерка Наталія Юсупова на своїй сторінці у Facebook зізналася, що, вона довго мовчала, спостерігаючи як кожен день влада методично продовжує знищувати п’ятого президента Петра Порошенка.

“Напевно, інших проблем у країні немає… Війни немає, епідемії немає, колаборантів немає, десятки поранених і загиблих на фронті теж не беруться до уваги. Коли до Києва привезли важко поранених, тільки канал «Прямий» відразу відреагував, знімальна група приїхала в госпіталь і включила прямий ефір. Розповіли про поранення, про допомогу, про потреби, а що інші канали, той же самий патріотичний «1+1», «Наш», «Україна», які позиціонують себе як рейтингові, такі борці за справедливість, за свободу слова, їм не цікава тема фронту?” – пише волонтерка, передає Україна Неймовірна.

Наталя Юсупова зазначає, напевно, набагато важливіше кожен день лити помиї на попередню владу і звинувачувати у всіх бідах Порошенко:

“Телеведуча Мосейчук на своєму ток-шоу так шкодувала, так красиво говорила про військових, мовляв, треба цінувати і допомагати, а на ділі – нуль. Головнокомандувач Зеленський оголює торс заради картинки, щоб зробити щеплення на «передовій», а прийти до хлопців в госпіталь – ні, ви що, там кров, рани, там відірвані ноги. А де перша леді, вона не може разом з волонтерами винести судно або посидіти біля ліжка  21-річного хлопчини з відірваною ногою під стегно? Не може, а чому? Дружина Турчинова може всі роки війни приходити і допомагати, а Зеленського не може? 

Марина Порошенко може провідати без камер, поговорити, надихнути, а ці не знають, де госпіталь знаходиться. Прокурор Луценка може п’ять годин слухати солдатів і відповідати на їх не завжди приємні зауваження. Депутат Саша Погребиский йде провідати бійців, а військові експерти, депутати, головнокомандувач не можуть, дуже зайняті. А що може бути важливіше під час війни, як не люди, що захищають країну і народ?” – зазначила Юсупова.

«Міністерство оборони вивчає мої чеки і з’ясовує, кому я купила два рюкзаки – це все на що ви здатні? Такий борт важкий привезли, ви зобов’язані прийти до своїх солдатів! Соплі жуєте, суцільні скандали і з’ясування відносин… Коли ви будете виконувати свої прямі обов’язки? Ми знали в обличчя міністра оборони Полторака, а міністра Тарана ніколи не бачили. Чесно, накипіло, набридло спостерігати цей тупійший цирк!», – обурилася волонтерка.

Редакція може не поділяти тексти та(або) погляди авторів і не несе відповідальність за їхні матеріали. Також редакція не несе відповідальності за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами редакції.