Джонсон виступить перед Верховною Радою: у The Guardian розкрили деталі

882
Борис Джонсон

Прем’єр-міністр Британії Борис Джонсон вітатиме опір українських Сил оборони тиранії РФ. Згадуючи рішучість своєї країни під час Другої світової війни, він зазначив, що і мужність українців у прагненні захистити Батьківщину від російських загарбників, означає, що війна стане “зоряною годиною” України.

З такими словами політик має намір звернутися до Верховної Ради України у вівторок, 3 травня. Про подробиці майбутнього онлайн-виступу повідомляє The Guardian, передає Обозреватель.

Оскільки Росія намагається зосередити свою увагу на українських південних та східних регіонах після невдалої спроби взяти столицю Київ, Джонсон вирішив підняти нардепам бойовий дух.

“Коли моя країна зіткнулася з загрозою вторгнення під час Другої світової війни, наш парламент – як і ваш – продовжував збиратися протягом усього конфлікту, а британський народ виявляв таку єдність і рішучість, що ми пам’ятаємо наш час найбільшої небезпеки, як нашу зоряну годину” – сказав він.

Британський прем’єр додав, що мужність, виявлена тими, хто прагнув захистити свою країну від російських загарбників, означає, що війна також стане відома як “зоряна година” України.

“Це ваша зоряна година, епічна глава вашої національної історії, яку пам’ятатимуть і розповідатимуть майбутні покоління. Ваші діти та онуки скажуть, що українці навчили світ тому, що груба сила агресора нічого не означає проти моральної сили народу, який вирішив бути вільним”, – запевнив Джонсон.

Він стане першим світовим лідером, який виступив перед парламентом України від початку війни. Таке звернення буде відповіддю на крок, зроблений президентом Володимиром Зеленським, який у березні виступив із історичною промовою у Палаті громад Британії.

Ще однією причиною називають прагнення Джонсона показати критикам його політики, що він зосереджений на міжнародних справах, незважаючи на питання з приводу його керівництва.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини